web2logorivierenlandklassieknieuwStroomhuis Neerijnen brengt maandelijks een serie concerten op de zondagmiddag

Rivierenland Klassiek

vandaag: 
Grande Finale

 

zo 17 nov

aanvang 15 uur, entree € 10 (incl. koffie/thee en programmaboekje). Voor deze Grande Finale reserveren nodig

web2logorivierenlandklassieknieuwStroomhuis Neerijnen brengt maandelijks een serie concerten op de zondagmiddag

Rivierenland Klassiek

vandaag: 
Naruhiko Kawaguchi, piano versus fortepiano

 

zo 20 okt

aanvang 15 uur, entree € 10 (incl. koffie/thee en programmaboekje)


Stroomhuis Neerijnen organiseert vrijwel maandelijks een serie schitterende concerten op de zondagmiddag. 

Jonge, veelbelovende musici treden daarbij voor u op.

Dit is aflevering 8 van de nieuwe concertserie 2019.

In totaal zijn dat er dit jaar negen.


Het vast opnieuw verrassende programma wordt later bekend gemaakt



Het totale programma van Rivierenland Klassiek in 2019 ziet er als volgt uit:

20 jan    Christian Sanders, piano

17 feb    Caterina Beleskina, zang & Martin Kaptein, piano

17 mrt   Stephan Harsono, piano 

21 april  duo Danielle Daoukayeva, viool & Gulmira Issabekova, piano

19 mei   Lucie Horsch, piano & fluit

16 juni   Bresler Quartet

15 sep   Jules Verne Trio Boglárka Erdös (viool) Stephan Harsono (piano) Jan van der Plas (cello)

20 okt   Naruhiko Kawaguchi, piano versus fortepiano

17 nov   Finale: 3 musici / ensemble(s) met hoogste waarderingen


Stroomhuis Neerijnen organiseert vrijwel maandelijks een serie schitterende concerten op de zondagmiddag. 

Jonge, veelbelovende musici treden daarbij voor u op.

Dit is slotaflevering 9 van de nieuwe concertserie 2019.

Want: in totaal zijn dat er dit jaar ook negen.


Het vast opnieuw verrassende programma wordt later bekend gemaakt



Het totale programma van Rivierenland Klassiek in 2019 ziet er als volgt uit:

20 jan    Christian Sanders, piano

17 feb    Caterina Beleskina, zang & Martin Kaptein, piano

17 mrt   Stephan Harsono, piano 

21 april  duo Danielle Daoukayeva, viool & Gulmira Issabekova, piano

19 mei   Lucie Horsch, piano & fluit

16 juni   Bresler Quartet

15 sep   Jules Verne Trio Boglárka Erdös (viool) Stephan Harsono (piano) Jan van der Plas (cello)

20 okt   Naruhiko Kawaguchi, piano versus fortepiano

17 nov   Finale: 3 musici / ensemble(s) met hoogste waarderingen